publicat la 09.02.2016
publicat la 09.02.2016
publicat la 09.02.2016
Esti foarte sigur ca ceea ce simti este corect si nu accepti sa fii criticat pentru ceea ce spui. Inainte de a continua cu aceasta atitudine gandeste-te daca tie ti-ar face placere ca altcineva sa faca ceea ce pui tu in practica.
Bucataras.ro
[email protected]
O fi sambata si inca devreme, da mie mi se inchid ochii asa ca ma pun la somn :))) V-am pupat :-* Noapte buna si o seara placuta in continuare! >:D<