Bun venit!LOGIN • CONT NOU
1
Bucatarasincepator
cerchezu ,jud. constanta
Bucataras din 29.12.2011
puiul (din magazin, nu "de curte" !)se decongeleaza,se spoala foarte bine,apoi se lasa cam 1/2 ora la scurs, in pozitie verticala se deschide focul la cuptor,pentru a se preincalzi intr-o tava mare- cam cat tava patrata de la aragaz -se...
mai multe
publicat la 29.12.2011
Perna ergonomica Karll
Set de 3 palnii JJYHEHOT
Rola de folie pentru prajituri
Set de 8 ustensile de bucatarie pentru copii
Set de 2 role de acetat pentru patiserie
Set de 2 incaltatoare
Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!
de Bucataras 8
la 15:16
la 10:47
ieri la 05:34
pe 23.06 la 08:47
pe 22.06 la 10:16
3 comentarii
2 comentarii
de Nadyne 1
1 comentarii
2 voturi
1 voturi
MotanLaOale
Rocsi
dantes 4
Ureaza-i "La Multi Ani!"
LUK 1
Nepotica 1
Rocsi 9
209 puncte
vasimur 4
140 puncte
Andra_Constantinescu 7
100 puncte
MotanLaOale 8
40 puncte
Sidy 1
13 puncte
Bucataras.ro [email protected]
Fii la curent cu ultimele noutati! Introdu adresa ta de email si apasa butonul trimite!
pui pe sare
puiul (din magazin, nu "de curte" !)se decongeleaza,se spoala foarte bine,apoi se lasa cam 1/2 ora la scurs, in pozitie verticala se deschide focul la cuptor,pentru a se preincalzi intr-o tava mare- cam cat tava patrata de la aragaz -se...