publicat la 13.02.2015
publicat la 12.02.2015
publicat la 08.02.2015
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Ca sa fiu eu prima mot, ca asa vreau eu.....urez de azi....ca sa nu uit.....Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !>:D<