Capsuni cu frisca

de ela in Dulciuri, 7 Mai 2010 | 8436 vizualizari

COMENTARII (69)

ela 1

07.05.2010, 12:08

Lia nu plange ca a mai ramas si pt tine asta pt ca la fiecare portie pun si inghetata

Rocsi 1

07.05.2010, 14:38

multumesc ela...atunci deja ma abonez si la o portie de tort...nu prea e el de cura dar merge sa te alinti cu o feliuta asa mai subtire

nadina73 1

07.05.2010, 15:05

ela am intrat in curtea ta dar nu vad nimic nou .ela ce ai lucrat ?

nadina73 1

07.05.2010, 15:06

capsuni mai ai ?si fara frisca merg

ela 1

07.05.2010, 15:16

rocsi ce treaba ai tu cu dieta?ti cura de ingrasare,poate

ela 1

07.05.2010, 15:19

nadina am si spuma inca

ela 1

07.05.2010, 15:21

unde vroiai sa fac mancare,nadina,in magazin?

nadina73 1

07.05.2010, 15:24

esti mortala ela ,dezastru mai parca mai hipnotizat,daca nu intru sa vad ce nazbati ai mai facut parca nu mie bine

nadina73 1

07.05.2010, 15:26

intru macar sa vad daca nu ai patit ceva sa nu faci vre-o indigestie de la atata mancare

nadina73 1

07.05.2010, 15:27

ela ai zics ca mergi dupa marfa ,pai ce faci ,dute ca diseara avem treaba sa ieie si o lanterna sa avem cu ce umbla prin cutile vecine

nadina73 1

07.05.2010, 15:28

mariana a zis ca ne astepata sa mergem la ea in curte sa o facem ceva sa nu o mai doara burta

rivka 1

07.05.2010, 15:36

ce faci ela? iar ai dat iama in bunataturi ?


vreau si eu o portie virtual

Rocsi 1

07.05.2010, 18:03

pai ma refeream la tine cand ziceam de cura nu la mine

izulika 1

07.05.2010, 18:05

ela 1

07.05.2010, 19:52

nadina trag tare sa imi termin treaba,sa putem bantui la noapte prin farfurii

ela 1

07.05.2010, 19:52

alina te astept saptamana viitoare,da?

ela 1

07.05.2010, 19:53

rocsi nu imi mai aminti de cure

ela 1

07.05.2010, 19:54

nadina spune-i la mariana ca si eu ma simt cam rau de trei zile,ca am mancat prea mult,cred

nadina73 1

07.05.2010, 20:07

dai tare ela

ela 1

07.05.2010, 20:17

Teo 1

07.05.2010, 22:51

ma bucur sa aud ca ti-a fost dor de mine!

ela 1

07.05.2010, 22:58

Teo unde ai fost? sa sti ca m-am gandit de multe ori la tine

ela 1

07.05.2010, 23:13

TEO trage tare sa recuperezi tot ce ai pierdut pe aici in ultima vreme cat ai lipsit numai ca nu stiu daca mai gasesti ceva pe mese ca noi am cam topit tot

Teo 1

07.05.2010, 23:20

nu stii cat m-ai inveselit asta seara!

ela 1

07.05.2010, 23:23

Teo ma bucur daca te-am facut sa zambesti,stiu ca ai nevoie eu mi-am cam facut de cap pe aici cat ai lipsit

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase