Budinca cu orez si mere

de Cris2711 in Dulciuri, 19 Aug 2012 | 6928 vizualizari

COMENTARII (53)

Rocsi 1

19.08.2012, 18:08

Faceam si noi o budinca de orez , dara fara mere acum ceva ani si era dementiala.Arata nemaipomenit budinca pregatita de tine si pozele sunt foarte frumoase!!!

Cris2711 1

19.08.2012, 18:12

Rocsi ,in general fac si eu fara mere,mie imi place mult budinca de orezpana acum nu puneam nici eu nimic in ea ,doar deasupra sirop de cirese sau capsuni,dar este si asa buna ,mersi mult de aprecieri si puuuup

RuxyRux 1

19.08.2012, 19:59

Wow! La favoooo...ce idee minunata! Mie sigur imi place tare de tot Cris! Imi era dor de tine!

Cris2711 1

19.08.2012, 20:02

Hahaha ne-am scris exact in acelasi timp pe retete,funnysi mie imi este dor de tine Ruxy,lasa ca dau acum fuguta la o felie de tortulet

RuxyRux 1

19.08.2012, 20:10

Cris

Bya Ralu 1

19.08.2012, 20:16

super bun:

Cris2711 1

19.08.2012, 20:17

Raluca ti amo

T I M E A 1

19.08.2012, 20:32

ce buna e

Cris2711 1

19.08.2012, 20:35

Timea am pastrat si pentru tine o felie

Poliana 1

19.08.2012, 21:43

Numai 'bunataturi' pe aici!

Cris2711 1

19.08.2012, 21:43

gaby_gabytza 1

19.08.2012, 21:43

delicios

Cris2711 1

19.08.2012, 21:47

Gabytza

Panacris 1

20.08.2012, 00:02

Super delicioasa budinca! Am pus-o pe lista de probat!

Bunica 1

20.08.2012, 08:17

Bunaaaaaa!

Sim0na 1

20.08.2012, 10:49

N-am mancat niciodata.. dar cred ca-i tare buna

laura_n 1

20.08.2012, 13:46

este foarte buna!

iry-gabriela 1

20.08.2012, 16:29

trebuie sa fie buna budinca

jolygina 1

20.08.2012, 20:17

nu am mancat niciodata dar cred ca-i foarte buna

Cris2711 1

21.08.2012, 12:47

Laura,Iri,Jolygina va multumesc

Cris2711 1

21.08.2012, 12:47

Simona ,Buni este intr-adevar foarte buna

Laly 1

22.08.2012, 13:18

Cred ca este tare gustoasa

Cris2711 1

23.08.2012, 12:13

Laly ,asa este,mersi

gaby_duceag 1

26.08.2012, 09:40

eu asta nu o vazusem

Cris2711 1

26.08.2012, 11:10

ce-ai scapat)Gabytzule facem din nou daca trebuie

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase