Chocolate chocolate cake

de AndreeaJ in Torturi, 15 Feb 2011 | 6351 vizualizari

COMENTARII (49)

AndreeaJ 1

15.02.2011, 13:16

Asta patiti daca sunteti indragostiti! Capsuni razlete si avalansa de ciocolata.

elena1988 1

15.02.2011, 14:09

mamaaaaa ce tort ciocolatos

mirela0911 1

15.02.2011, 14:32

da' ciocolatos bine e

La Ancuta 1

15.02.2011, 14:33

LUK 1

15.02.2011, 14:45

deliciosss

lia maria 1

15.02.2011, 14:53

multa ciocooooooooo

divainbucatarie 1

15.02.2011, 15:07

mamaieelena 1

15.02.2011, 15:16

super

MotanLaOale 1

15.02.2011, 15:19

foarte frumos si bun

Rocsi 1

15.02.2011, 15:20

o nebunie de tort

Furnicuti 1

15.02.2011, 15:25

chocolate... my passion

DIANA B 1

15.02.2011, 16:52

AndreeaJ 1

15.02.2011, 16:56

Sincera sa fiu, eu nu ma dau in vant dupa ciocolata, dar tortuletul asta...mi-a cucerit sufletul si inima!

Cris2711 1

15.02.2011, 17:12

MIUTA 1

15.02.2011, 17:12

RuxyRux 1

15.02.2011, 18:18

Spectaculos

diaconta 1

15.02.2011, 18:23

ce ispita ciocolatoasa si plina de iubire ai facut aici Andreea minunata avalansa de ciocolata,la fel ca si iubirea ta sa fiti fericiti pana la adanci batraneti

AndreeaJ 1

15.02.2011, 19:12

Cris, Miuta, RuxyRux, multumesc!

AndreeaJ 1

15.02.2011, 19:12

Diaconta, saru'mana! Iti multumesc mult pentru cuvintele frumoase! Iubire multa iti doresc si tie!

diaconta 1

15.02.2011, 19:20

tare ma bucur cand oamenii se iubesc sincer si apreciaza ceea ce au

aziz 1

15.02.2011, 19:29

oauuuuuuu foarte frumosss

AndreeaJ 1

15.02.2011, 19:47

Diaconta, eu sunt Berbec, el este Leu, o fi adevarat ce se spune ca zodiile astea se impaca de minune? Nu stiu...dar un lucru il stiu sigur: suntem de 6 ani impreuna, ne iubim pe zi ce trece mai mult, iti numar pe degete de cate ori ne-am certat (certat, mult spus, mai mult ciondanit), suntem dependenti unul de altul! Iubirea noastra este exact ca avalansa aia de ciocolata...

Cris2711 1

15.02.2011, 19:49

Andreea ma bag sí eu aici ca patrunjelul in supa dar trebuie sa-ti zic da dupa zodii va potriviti perfect

diaconta 1

15.02.2011, 19:50

cat ma bucur pentru voi Andreea nu stiu ce sa zic cu zodiile,fostul meu sot era si el Fecioara ca si mine dar era exact cum spunea cineva "cand eram departe nu mai puteam de dor,iar cand ne intalneam eram ca doua focuri ce ard intens"...dar amandoi mult prea incapatanati

adasev12 1

15.02.2011, 19:54

mama ce de ciocoooooooo cum ar zice sotul meu: ti s edezleaga buricu de atata dulce

f bun si iubiti-va mult si pretuiti viata

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase